Dressoir Tando 180cm industrieel - eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Dressoir Tando met 4 deuren, 2 legplanken en 1 lade. Gemaakt van spaanplaat met eikdecor & zwarte afwerking.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 55.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTJ0J500 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 180,00 cm |
| Lengte Product - cm | 40,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Op zoek naar meubelen waarmee je je interieur onderdompelt
in een warme sfeer met industrieel tintje? Kies dan voor de Tando-collectie om
je woon- en eetkamer in te richten. Alle meubelen van deze collectie zijn
gemaakt van spaanplaat met een imitatieprint van helvezia eik en zwarte
accenten.
Met zijn lengte van 180 cm past deze dressoir in elke eetkamer.
Toch biedt hij je ook ruime opbergmogelijkheden met zijn laden en 2 opbergvakken
met telkens een legplank en 2 deuren. Combineer met de andere
opbergmogelijkheden van de Tando-collectie en geniet steeds van een opgeruimde
woon- en eetkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami