Opbergkast Ray 80cm met 2 deuren en 4 legplanken - sonoma eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergkast Ray 80cm met 2 deuren en 4 legplanken - sonoma eik
€ 195,00
€ 343,00
Kleur
Veilig betalen
Opbergkast Ray met 2 deuren en 4 legplanken, 80 cm breed, gemaakt van spaanplaat, decor sonoma eik.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 54 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Opbergkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO6405-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Een opgeruimde garage of bergruimte begint bij opbergkast Ray! Deze praktische opbergkast beschikt over 2 deuren en 4 legplanken binnenin waarop je heel wat spullen kwijt kan. De kast is 80 cm breed en is gemaakt van spaanplaat met decor van sonoma eik.
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
sanne dekeyrel
Mooi kleur niet veel plaats nodig
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Ayten Akdeniz
Alles OK, enkel heeft de kast een zware geur die niet weggaat al na zoveel weken..
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Marie-Josée D'Haen
Goede levering en duidelijke handleiding om de kast in elkaar te zetten. Degelijk materiaal voor de prijs van de kast en de nodige onderdelen waren er allemaal bij.
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's