Bureau Woodstock - 105x45x74cm - met lade - eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureau Woodstock - 105x45x74cm - met lade - eikfineer
€ 245,00
€ 402,00
Kleur
Veilig betalen
Woodstock bureau: strak ontwerp, duurzaam eikenfineer, metalen rails, perfect voor elke werkruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureautafels |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107926 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 105,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,00 cm |
| Stijl | Vintage |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Het rechthoekige bureau Woodstock is een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke werkruimte. Met een bovenblad en lade van geolied eikenfineer biedt dit bureau een strakke en eigentijdse look. Het onderstel is gemaakt van geolied eikenhout en biedt duurzaamheid en stabiliteit. Metalen geleiders op de lade zorgen voor soepel openen en sluiten. Met afmetingen van 105x45x74 cm is dit bureau de perfecte maat voor kleinere kantoorruimtes. Upgrade je kantoor met het Woodstock bureau en geniet van de voordelen van een mooi en praktisch werkoppervlak.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's