Salontafel Woodstock - 120x60x47 cm - wit geolied eikenfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Salontafel Woodstock - 120x60x47 cm - wit geolied eikenfineer
€ 285,00
€ 418,00
Veilig betalen
Voeg stijl en functionaliteit toe aan je woonruimte met de Woodstock rechthoekige salontafel. Wit gepigmenteerd eikenfineer en extra legplank.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.1 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Deens ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Salontafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107927 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De Woodstock rechthoekige salontafel is een stijlvolle en functionele aanvulling voor elke woonkamer. Deze tafel, gemaakt met een bovenblad in wit gepigmenteerd geolied eikenfineer en een onderblad in wit gepigmenteerd geolied eiken, straalt een moderne en strakke look uit. Met een afmeting van 120x60x47 cm is het de perfecte maat voor het opbergen van je koffietafelboeken, decor en meer. De duurzame constructie zorgt ervoor dat deze salontafel jarenlang meegaat. Voeg een vleugje elegantie toe aan je leefruimte met de Woodstock salontafel.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's