Computertafel op wielen Adda - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Computertafel Adda met eikdecor, op wieltjes, gemaakt van spaanplaat, met uitschuifbare lade en verstelbare legplank.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 19.45 |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Opties | Met wielen |
| Hoogte werkblad | 75 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Ja |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Ja |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Laptoptafel |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL19300030 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ruimtebesparend en compact, zo kan je computertafel Adda het beste omschrijven. Deze bureau met eikdecor is gemaakt van spaanplaat en biedt je naast een uitschuifbare lade voor je toetsenbord ook nog een verstelbare legplank. Ook onderaan kan je nog heel wat spullen kwijt op de ruime plank.
Computertafel Adda is ook beschikbaar in andere kleuren. Je ontdekt alle versies op onze site. Neem zeker ook een kijkje naar ons aanbod van bureaustoelen om jouw nieuwe werkplek te vervolledigen.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Interlink