Bureau Gaming 180cm met ledstrip 2
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Betaalbaar en stevig bureau Gaming, speciaal ontworpen door gamers voor gamers.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 56 |
| Opties | Met lades, Met verlichting |
| Hoogte werkblad | 76 |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 92 |
| Minimum hoogte cm | 76 |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Configuratie | Vrijstaand |
| PC-geschikt | Ja |
| Thema | Gaming |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA7540STAT |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 67,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 92,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Bureau Gaming, ontworpen door en voor gamers! Dit bureau werd ontworpen in samenspraak met Webedia. Uit deze samenwerking ontstond dit innovatieve bureau dat volledig voldoet aan de wensen van elke gamer.
Alle specificaties op een rijtje:
- Staander van 175 cm lang en 24 cm diep waarop je 2 tot 3 schermen kan plaatsen
- Speelzone (L 131 x B 56 cm) met zwarte rand in ABS
- Afwerking geschikt voor optische muis
- Rechts: plaats (L 39 x H 54 cm) voor computer, voldoende ruim om de ventilatie te bevorderen
- Links: lade en kastje (B39 x D48 cm) met deur
- Handgrepen met carbon afwerking
- Ledstrip met afstandsbediening. De ledverlichting heeft volgende kleuren: rood, geel, groen, blauw en paars.
- Gemaakt van spaanplaat, afwerking in melamine
Kortom, het perfecte bureau voor jarenlang gameplezier!
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Parisot