Bureau Jils 110cm met 4 lades - eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Jils met 4 lades, gemaakt uit spaanplaat in eikdecor. Uitschuifbare lade voor toetsenbord voorzien.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.5 |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Opties | Met lades |
| Hoogte werkblad | 75 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Ja |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | BGBC-39287662 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit compacte Jils-bureau van Emob is de ideale oplossing voor elke thuiswerker, aangezien je het meubel gemakkelijk in elke ruimte van je huis kan plaatsen. Het bureautje in spaanplaat met eikdecor is uitgerust met vier kleine lades die voorzien zijn van metalen handgrepen, een open opbergvak en een uitschuifbare lade voor een toetsenbord.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Emob