Bureau Hobby 91 cm lang-eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Hobby is gemaakt uit spaanplaat en heeft een Japans eikdecor. Het heeft een verhoogde legplank en een opbergvak onder het bureaublad.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21 |
| Hout/look | Eik |
| Hoogte werkblad | 76 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Ja |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA8322BURE |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 49,70 cm |
| Lengte Product - cm | 90,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 104,20 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureau Hobby creëert met zijn zacht Japans eikdecor een rustgevende en aangename sfeer. In het opbergvak onder het bureaublad kunt u notitieblokjes, pennen en dergelijke kwijt. Het bureaublad is voorzien van een handige gleuf waar u uw kabels van uw muis en toetsenbord door kunt trekken zodat deze niet in de weg kunnen liggen. Op de verhoogde legplank kunt u uw scherm plaatsen en in het vak eronder is een plaat waartegen u post-it's kunt plakken of leuke foto's om uw bureau wat op te vrolijken. Combineer met onze boekenkasten van Hobby en creëer de meest efficiënte werkruimte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot