Boekenkast Hobby lengte 41 cm-2 legplanken-eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Boekenkast Hobby lengte 41 cm-2 legplanken-eik
€ 98,95
€ 109,00
Kleur
Veilig betalen
Boekenkast Hobby gemaakt uit spaanplaat in Japans eikdecor. De kast heeft 2 legplanken.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Boekenkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA8262BIBU |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 27,90 cm |
| Lengte Product - cm | 41,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 104,30 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Boekenkast Hobby heeft een zachte uitstraling door zijn Japans eikdecor. Het kastje is voorzien van 2 legplanken. Wees creatief en combineer met onze andere boekenkasten uit de Hobby-collectie en creëer zo uw eigen leesparadijs.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot
Parisot is een toonaangevende fabrikant van zelfbouwmeubelen sinds 1936. Dankzij de meer dan 80 jaar ervaring van de firma, kun je telkens rekenen op de beste kwaliteit voor jouw meubelen. De meubelen van het merk zijn vervaardigd uit hoogwaardige spaanplaat en zijn 100% Frans. Parisot staat voor functionele meubelen die beantwoorden aan de noden van de hedendaagse consument. Met de meubelen van Parisot creëer je zonder twijfel een gezellige sfeer in huis!
Bekijk alle producten van Parisot ->
Productvragen
Close in
's