Wandbureau Este - 90x20x60cm - met opbergruimte - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Secretaire Este 90x20x60cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. Met zeven opbergvakken. Dient aan de wand bevestigd te worden.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 17.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Secretaire |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDC0101009544 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 19,50 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Het Este wandbureau is de perfect oplossing voor wie stijlvol en praktisch wil werken in een compacte ruimte. Dit slimme opklapbare bureau combineert een strak, modern ontwerp met functionele opbergruimte, ideaal voor thuiskantoren, studeerkamers of kinderkamers. De zeven open opbergvakken zijn ideaal om boeken of accessoires op te bergen. Dankzij de eenvoudige wandmontage kies je zelf de ideale hoogte voor het bureaublad uit. Werk efficiënt en stijlvol met het Este wandbureau – de perfecte balans tussen functionaliteit en design!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob