Make-uptafel Chic - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stijlvolle make-uptafel Chic, hoekmodel, wit/eikdecor. Gemaakt van spaanplaat. Met 3 spiegels, verlichting, legplank en uitschuifbaar kolomkastje.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 40.794 |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met verlichting |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1745 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,60 cm |
| Lengte Product - cm | 117,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 142,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Met haar strakke en
slimme design voldoet make-uptafel Chic aan ieders wensen. Deze kaptafel is
namelijk uitgerust met maar liefst 3
spiegels, 2 kleine legplankjes
(max. 2 kg), 1 grotere legplank en een uitschuifbaar kolomkastje
met 3 onderverdelingen.
Make-uptafel Chic is
gemaakt van spaanplaat en kreeg een afwerking in wit en eikdecor. Combineer
met een bijpassend krukje of comfortabele stoel en je bent klaar voor jouw me-time
momentje van de dag!
Bekijk meer
Klantenreviews
Perfect in elkaar te steken.
Bestelling en verzending niets op aan te merken!
Merkeninformatie
Over Trasman