Kinderbureau Yuna - met opbergruimte - met krukjes - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kinderbureau Yuna 179x45x94cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met opbergruimte en twee bijpassende krukjes (elk 35x29x30cm).
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 42.5 |
| Hoogte werkblad | 50 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDC0101030101 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 179,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 93,60 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Laat je kinderen op een creatieve en georganiseerde manier spelen, leren en knutselen met het kinderbureau Yuna! Het bureau is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. De unieke bergvormige achterwand en warme houttinten maken dit bureau een echte blikvanger. Het ruime werkblad geeft je kinderen veel plaats om te knutselen en te leren, terwijl de twee open boekenkasten zorgen voor voldoende ruimte voor boeken, speelgoed en schoolspullen. Dit schattige en functionele bureau met twee bijpassende krukjes is de perfecte aanvulling op elke kinderkamer of speelhoek. Ontdek de volledige collectie Yuna op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob