Hoekbureau Corner (klein) - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Hoekbureau Corner (klein) - wit
€ 239,00
€ 334,00
Kleur
Veilig betalen
Wit hoekbureau Corner met verschillende opbergmogelijkheden. Gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 33.3 |
| Hoogte werkblad | 81.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Configuratie | Hoek |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SY1112A2100X00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 94,00 cm |
| Lengte Product - cm | 94,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,80 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Zelfs het kleinste hoekje in huis wordt praktisch benut met hoekbureau Corner. Dit hoekbureau beschikt over 3 opbergmogelijkheden en een verhoogd plateau waarop je bv. je computerscherm kan installeren.
Deze witte versie is gemaakt van spaanplaat.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's