Dressoir Sieg - 160x45x72cm - 1 deur & 4 lades - 'smoked' eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Dressoir Sieg - 160x45x72cm - 1 deur & 4 lades - 'smoked' eikfineer
€ 1.005,00
€ 1.547,00
Veilig betalen
Dressoir Sieg 160x45x72cm uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer. Met één schuifdeur en vier lades.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 4 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Dressoir |
| Type deur | Schuifdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107586 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 72,00 cm |
| Stijl | Retro, Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Sieg brengt een harmonieuze mix van modern minimalisme en natuurlijke warmte. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer, waardoor een diepe en karaktervolle uitstraling ontstaat. Achter de schuifdeur is een legplank voorzien waardoor je allerlei spullen zoals servies of tafellinnen netjes kunt opbergen. In de vier lades heb je dan weer plaats om allerlei kleine spullen en documenten netjes en georganiseerd te houden. Ontdek de volledige collectie Sieg op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's