Eettafel Sieg - 200x95x75cm - 'smoked' eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Eettafel Sieg - 200x95x75cm - 'smoked' eikfineer
€ 679,00
€ 1.158,00
Kleur
Veilig betalen
Rechthoekige eettafel Sieg 200x95x75cm uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer. Optioneel verlengstuk verkrijgbaar.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 65.4 |
| Aantal personen | 6 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107581 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 200,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,60 cm |
| Stijl | Retro, Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Sieg brengt een harmonieuze mix van modern minimalisme en natuurlijke warmte. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer, waardoor een diepe en karaktervolle uitstraling ontstaat. Deze eettafel heeft een ruim tafelblad van 200x95cm en biedt zo plaats voor 6 personen. Heb je nood aan bijkomende zitplaatsen? Optioneel kan je voor deze tafel verlengstukken aankopen. Hiermee kan je het tafelblad verlengen tot maar liefst 295x95cm. Na het etentje berg je de verlengstukken eenvoudig op onder het tafelblad. Ontdek de volledige collectie Sieg op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's