Vitrinekast Sieg - 72x36x145cm - 1 deur & 2 lades - 'smoked' eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vitrinekast Sieg - 72x36x145cm - 1 deur & 2 lades - 'smoked' eikfineer
€ 865,00
€ 1.308,00
Veilig betalen
Vitrinekast Sieg 72x36x145cm uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer. Met één deur en twee lades.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Vitrinekast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107585 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 36,00 cm |
| Lengte Product - cm | 72,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 145,00 cm |
| Stijl | Retro, Scandinavisch |
| Materiaal | Fineer, Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Hout | Eikenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
De collectie Sieg brengt een harmonieuze mix van modern minimalisme en natuurlijke warmte. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in 'smoked' eikfineer, waardoor een diepe en karaktervolle uitstraling ontstaat. Achter de glazen deur van deze vitrinekast zijn twee legplanken voorzien waardoor je ruimte hebt om je mooiste glazen, servies en accessoires in de kijker te zetten. In de twee opberglades heb je plaats om allerlei kleine spullen netjes en uit het zicht op te bergen. Ontdek de volledige collectie Sieg op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's