Commode Heva - 93x44x82cm - 3 lades - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Heva 93x44x82cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met drie lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 39.54 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB283567 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 44,00 cm |
| Lengte Product - cm | 93,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 81,80 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Breng rust en harmonie in je slaapkamer met de slaapkamercollectie Heva. Deze collectie combineert een modern ontwerp met warm eikendecor en frisse witte accenten. Het resultaat is een tijdloze uitstraling die moeiteloos past in zowel Japandi als Scandinavisch geïnspireerde interieurs. Deze commode is uitgerust met drie lades die opbergruimte bieden voor allerlei kleine spullen en accessoires zoals ondergoed, bedlinnen of sokken. Het open vak is dan weer leuk om je favoriete accessoires uit te stallen. Ontdek de volledige collectie Heva op onze website en creëer je een serene plek waar design, functionaliteit en comfort perfect samenkomen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA