Tweepersoonsbed Heva - 140x190/200cm - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tweepersoonsbed Heva 207x152x95cm spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met een ligoppervlak van 140x190cm of 140x200cm. Matras en lattenbodem niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 37.79 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 190cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB283569 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 151,90 cm |
| Lengte Product - cm | 207,30 cm |
| Hoogte Product - cm | 95,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng rust en harmonie in je slaapkamer met de slaapkamercollectie Heva. Deze collectie combineert een modern ontwerp met warm eikendecor en frisse witte accenten. Het resultaat is een tijdloze uitstraling die moeiteloos past in zowel Japandi als Scandinavisch geïnspireerde interieurs. Dit tweepersoonsbed heeft een ligoppervlak van 140x200cm of 140x190cm. Dankzij het rustige kleurenpalet past dit bed perfect in zowel in tienerkamers als in een volwassen logeerkamer. De matras en lattenbodem zijn bij dit bed niet inbegrepen. Ontdek de volledige collectie Heva op onze website en creëer je een serene plek waar design, functionaliteit en comfort perfect samenkomen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA