Nachtkastje Heva - 47x33x40cm - met lade - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje Heva 47x33x40cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met opberglade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 9.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB283566 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 32,80 cm |
| Lengte Product - cm | 47,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,10 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Breng rust en harmonie in je slaapkamer met de slaapkamercollectie Heva. Deze collectie combineert een modern ontwerp met warm eikendecor en frisse witte accenten. Het resultaat is een tijdloze uitstraling die moeiteloos past in zowel Japandi als Scandinavisch geïnspireerde interieurs. Dit nachtkastje is uitgerust met een opberglade waarin je allerlei spullen netjes en discreet kunt opbergen. Het open vak is dan weer perfect voor je favoriete boek of magazine. Ontdek de volledige collectie Heva op onze website en creëer je een serene plek waar design, functionaliteit en comfort perfect samenkomen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA