Bureau Volta 90cm - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Volta uit hoogwaardige MDF, bureaublad afgewerkt met laagje eikfineer. Uitgerust met 3 boekensteunen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 16.8 |
| Hoogte werkblad | 73 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureautafels |
| Merk | Temahome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH9003.052811 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 90,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,00 cm |
| Stijl | Design, Modern |
| Materiaal | MDF, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit bureau met strakke lijnen zorgt voor een verfijnde look in jouw kantoor. Het bureaublad dat afgewerkt is met een laagje eikfineer vormt een prachtige kleurencombinatie met het wit. Aan de rechterzijde van het blad vind je 3 handige boekensteunen en links is er een kabeldoorvoer voorzien. Het meubel is gemaakt van hoogwaardige MDF. Je vindt bureau Volta in verschillende uitvoeringen, ontdek ze allemaal op onze website!
Bekijk meer
Klantenreviews
Correct geleverd.
Merkeninformatie
Over Temahome