Bureau Snake - 100% MELAMINE - Wit - 120 x 75 x 60 cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| PC-geschikt | Nee |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG745DCD3803 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 75,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 120,00 cm |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een serene en productieve studieruimte met ons Scandinavisch bureau
Verander je studeerruimte in een rustige en inspirerende ruimte met ons Scandinavisch bureau. Dit bureau is met de grootste zorg en aandacht voor detail gemaakt en is ontworpen om je productiviteit te verhogen en een rustgevende sfeer te creëren om geconcentreerd te kunnen studeren.
Dompel jezelf onder in de schoonheid van scandinavisch design
Omarm de eenvoud en elegantie van scandinavisch design met ons bureau. De strakke lijnen, minimalistische esthetiek en witte kleur(en) creëren een rustgevende sfeer die concentratie en creativiteit bevordert. Het bureau past naadloos in elk interieur, waardoor het een veelzijdige toevoeging is aan je huis of kantoor.
Voldoende opbergruimte voor georganiseerd studeren
Blijf georganiseerd en rommelvrij met de vele planken en extra opbergmogelijkheden die ons bureau biedt. De 18 mm dikke, 100% melamine gecoate spaanplaat zorgt voor duurzaamheid en stevigheid, zodat je je boeken, schrijfgerei en andere studiebenodigdheden gemakkelijk kunt opbergen. De zijplank, met een hoogte van 15,8 cm, biedt een handige ruimte om je vaak gebruikte spullen binnen handbereik te houden.
Technische details:
- Type product: Bureau
- Materiaal: 100% gemelamineerd spaanplaat
- Dikte: 18 mm
- Afmetingen bureau: Breedte: 120 cm, Hoogte: 75 cm, Diepte: 60 cm
- Hoogte zijplank: 15. 8 cm
- Kleur: Wit
- Concept: Scandinavisch ontwerp
Creëer een omgeving die je inspireert en motiveert om je academische doelen te bereiken. Investeer vandaag nog in ons Scandinavisch bureau en ervaar de perfecte mix van functionaliteit en esthetiek.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob