Bureau Sil 100x50x73cm met opberglade - eikdecor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Sil 100x50x73cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Uitgerust met opberglade.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA7424BURE |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,80 cm |
| Hoogte Product - cm | 73,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureau Sil past door zijn eenvoudig kleurenpatroon van wit en Japans eikdecor in bijna elke bureauruimte. Het bureau is gemaakt uit spaanplaat en is afgewerkt in melamine. Het bureau heeft een ruim werkblad, maar is toch compact genoeg voor kleinere ruimtes. Ideaal om je thuiskantoor in te richten. Dankzij de opberglade heb je ook ruimte om kleine kantoorspullen en schrijfgerief op te bergen. Ontdek de volledige collectie Sil op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot