Bureau op wielen Portia 175x40x97 - eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureautafel uit spaanplaat op wielen. Het bureaublad is in de hoogte verstelbaar op 67, 73 of 80cm hoog.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32.17 |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met wielen |
| Hoogte werkblad | 97 |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 80 |
| Minimum hoogte cm | 67 |
| Verstelbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureautafels |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM4031 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 175,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 97,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met deze rollende bureautafel Portia haalt u een stijlvol en functioneel meubel in huis. Het bureau is gemaakt uit spaanplaat met een melamine afwerking in antraciet en eik. Het compacte en minimalistische ontwerp zorgt ervoor dat je ook in kleinere ruimtes een bureauhoek kan creëren. Het bureaublad is in de hoogte verstelbaar op drie hoogtes: 67cm, 73cm en 80cm. Dankzij de wielen kan je de tafel makkelijk verplaatsen en over je bed rollen. Zo geniet je in alle comfort van ontbijt op bed.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman