Kinderbureau Milo met verstelbaar bureaublad
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kinderbureau Milo met verstelbaar bureaublad, pennengleuf
meegeleverd in 3 verschillende kleuren.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.5 |
| Hoogte werkblad | 63 |
| Montage vereist | Ja |
| Maximum hoogte cm | 96 |
| Minimum hoogte cm | 63 |
| Verstelbaar | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Tekentafel |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL51020450 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 63,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Kinderbureau Milo is in
hoogte verstelbaar en groeit daardoor met je zoon of dochter mee. Bovendien
zorgt het kantelbare bureaublad ervoor
dat je kind steeds ergonomisch kan studeren. Bij dit bureau wordt een
pennengleuf in 3 verschillende kleuren
meegeleverd: wit, blauw en roze.
Bureau Milo is gemaakt van metaal en spaanplaat en is
afgewerkt met een laagje melamine. Neem zeker ook eens een kijkje naar ons assortiment
kinderbureaustoelen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink