Bureau Lola - 145x49x76cm - met opbergruimte - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Lola 145x49x76cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 43 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDC0103050582 |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 48,50 cm |
| Lengte Product - cm | 145,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,20 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een efficiënte en stijlvolle werkplek met het bureau Lola. Het bureau is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Dankzij de L-vormige indeling biedt het bureau niet alleen voldoende werkruimte, maar ook slimme opbergmogelijkheden. Aan de zijkant is het bureau uitgerust met twee open vakken en twee lades. Hierdoor heb je ruimte voor het opbergen van documenten, boeken en kleinere kantoorbenodigdheden. Zo geniet je van een georganiseerde werkplek. Ontdek al onze bureaus op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob