Bureau Jeffry-Kronberg eik/mat wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureau Jeffry-Kronberg eik/mat wit
€ 195,00
€ 302,00
Veilig betalen
Bureau Jeffry is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat in mat wit en Kronberg eikdecor. Het bureau bestaat uit 3 lades en 1 open vak.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38.75 |
| Hoogte werkblad | 76.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB395540 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 121,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,70 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
De rechte lijnen en het zachte kleurenpalet van mat wit en Kronberg eikdecor creëren rust in uw hoofd zodat u zich maximaal kan concentreren op uw werk. De 3 lades en het open vak bieden plaats aan uw boeken; schriften en allerhande bureaumateriaal. Creëer uw efficiënte werkomgeving met bureau Jeffry!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's