Bureau Fabrice 120cm 2 legplanken - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureau Fabrice 120cm 2 legplanken - rustiek bruin/zwart
€ 139,00
€ 172,00
Veilig betalen
Bureau Fabrice met 2 legplanken, gemaakt van spaanplaat en staal.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 21.82 |
| Hoogte werkblad | 75 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LWD47X |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit industriële bureau kenmerkt zich door een ruim blad en 2 legplanken uit rustiek bruin spaanplaat en een stalen frame. De bovenste legplank van het bureau is uitneembaar, zodat je hier je computer kunt plaatsen. De legplanken kunnen bovendien zowel links als rechts worden gemonteerd.
Specificaties:
- Afmetingen: 120 x 60 x 75 cm
- Diepte bureaublad: 60 cm
- Afmetingen legplanken: 24 x 59 cm
- Afstand tussen legplanken: 28 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's