Bureau Dover - 100x45x75 cm - wilde eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Bureau Dover - 100x45x75 cm - wilde eik/zwart
€ 74,95
€ 125,00
Veilig betalen
Modern rechthoekig bureau, strak blad van wilde eik, duurzaam onderstel van zwart staal, 100x45x75 cm. Upgrade nu je werkplek!
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Nee |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureautafels |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000076368 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, MDF, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit rechthoekige bureau Dover combineert moderne stijl met praktische functionaliteit. Het blad is gemaakt van mat wild eiken ruw papier, waardoor het een strakke en verfijnde uitstraling heeft. Het onderstel is gemaakt van mat zwart ruw gepoedercoat staal voor duurzaamheid en stabiliteit. Met afmetingen van 100x45x75 cm biedt dit bureau voldoende werkruimte en past het naadloos in elke kantooromgeving. Upgrade je werkruimte met dit stijlvolle en praktische bureau dat de productiviteit zal verhogen en creativiteit zal inspireren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's