Wandrek Alto 1 deur - sonoma eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 11.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Sonoma Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH2Y340 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Hoogglans zwart, Zwart |
| Breedte Product - cm | 25,00 cm |
| Lengte Product - cm | 130,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 40,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Laat een frisse wind waaien door je slaapkamer met de meubelen uit de Alto collectie. Deze meubelen zijn afgewerkt in sonoma eik/hoogglans zwart en zorgen voor een Scandinavische toets in je kamer. De slaapkamermeubels zijn gemaakt in Frankrijk uit spaanplaat.
Dit Alto wandrek bestaat uit een vierkant kastje met een deur en een wandplank. Het wandrek kleed je muur wat meer aan en is ook erg praktisch om boeken, decoratieve objecten en enkele planten op te plaatsen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami