Wandkast Owen - 216x28x198cm - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandkast Owen 216x28x198cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Met één schuifdeur en twee draaideuren.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 52 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 7 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Accessoire |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA0312PATV |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 27,70 cm |
| Lengte Product - cm | 215,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 198,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geniet van een moderne en opgeruimde woonkamer met de woonkamermeubels Owen. Deze wandkast is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie eikdecor-zwart geeft de meubels een warme en eigentijdse uitstraling. De wandkast kan je perfect combineren met het tv-meubel Owen. De kast is uitgerust met twee draaideuren, één schuifdeur en verschillende open opbergvakken. Hierdoor kan je zowel allerlei spullen netjes opbergen, als je leukste deco of boeken in de kijker zetten. Ontdek de volledige collectie Owen op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot