TV-meubel Owen - 180x40x47cm - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Owen 180x40x46,5cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart. Met één schuifdeur en één draaideur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA0312BATV |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 39,90 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geniet van een moderne en opgeruimde woonkamer met de woonkamermeubels Owen. Dit tv-meubel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie eikdecor-zwart geeft de meubels een warme en eigentijdse uitstraling. Het tv-meubel is niet alleen stijlvol, maar biedt ook nog eens functionele opbergruimte. Dankzij de schuifdeur heb je makkelijk toegang tot je media-apparatuur, en achter de witte deur kun je allerlei spullen netjes opbergen. Ontdek de volledige collectie Owen op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot