TV-wandmeubel Owen - 216x40x198cm - eikdecor/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-wandmeubel Owen 216x40x198cm uit spaanplaat met afwerking in eikdecor en zwart.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PA0312BATV-PATV |
| Gewicht in kg per stuk | 30 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Tv-wandmeubel |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Hoogte Product - cm | 46,50 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Breedte Product - cm | 39,90 cm |
| Stijl | Modern |
| Aantal pakketten | 1 |
Geniet van een moderne en opgeruimde woonkamer met de woonkamermeubels Owen. Dit tv-meubel is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie eikdecor-zwart geeft de meubels een warme en eigentijdse uitstraling. Deze meubelcombinatie bestaat uit:
-tv-meubel 180x40x47cm met één draaideur en één schuifdeur
-wandkast 216x28x198cm met twee draaideuren en één schuifdeur
Ontdek de volledige collectie Owen op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot