Sidetable/bureau Jupiter 110 cm 3 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Sidetable/bureau Jupiter 110 cm 3 lades - wit
€ 189,00
€ 295,00
Kleur
Veilig betalen
Witte sidetable/bureau Jupiter met 3 lades en pootjes uit metaal.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.9 |
| Opties | Met lades |
| Hoogte werkblad | 77.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Secretaire |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000016335 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,10 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 2 |
Wens je in de slaap- of woonkamer een bureautafel te integreren? Dan is deze compacte sidetable een goede oplossing! De witte sidetable heeft pootjes uit metaal en 3 lades, waarin je allerlei bureauaccessoires kunt opbergen. Je hebt enkel nog een bijpassende bureaustoel nodig, deze vind je vast en zeker ook op onze site!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's