Sidetable/bureau Jupiter 110 cm 3 lades - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.9 |
| Hout/look | Es |
| Opties | Met lades |
| Hoogte werkblad | 77.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Secretaire |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACTH000019789 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 77,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Wens je in de slaap- of woonkamer een bureautafel te integreren? Dan is deze compacte sidetable een goede oplossing! De sidetable heeft een blad met een zwart esdecor en 3 lades, waarin je allerlei bureauaccessoires kunt opbergen. De pootjes van de tafel zijn uit zwart gepoedercoat metaal. Je hebt enkel nog een bijpassende bureaustoel nodig, deze vind je vast en zeker ook op onze site!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob