Opbergkast Marta 36x87cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Opbergkast Marta 36x87cm - wit
€ 94,95
€ 156,00
Veilig betalen
Kastje Marta met 3 vakken. Gemaakt uit spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder boekenrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Galipette |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTP3F300 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 36,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 87,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit kastje past perfect bij de commode van de Marta-collectie. Zo kan je hygiëneproducten en luiers binnen handbereik van de verzorgingstafel houden. De kast beschikt over drie open vakken en is gemaakt uit witte spaanplaat.
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's