Kledingkast Marta 2 deuren - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Marta met 2 deuren, 2 legplanken en 1 kledingroede. Gemaakt uit spaanplaat met eikdecor.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 66.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Galipette |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTP3F173 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 56,00 cm |
| Lengte Product - cm | 93,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 184,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Kinderkledingkast Marta is de ideale kast om baby- en kinderkleertjes op te bergen Naast een kledingroede zijn er ook twee legplanken om spullen te bewaren. De kast is gemaakt uit spaanplaat en heeft twee witte draaideuren. De zijkanten en bovenkanten zijn afgewerkt met eikdecor. Zo wordt een moderne look gecombineerd met warmte en gezelligheid.