Babybed Marta 70x140 - wit/eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Babybed Marta uit spaanplaat met eikdecor. Geschikt voor een matras van 70 x 140 cm. Lattenbodem inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 70 x 140cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Babybed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 30 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Gautier - Galipette |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTP3F602 |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 74,00 cm |
| Lengte Product - cm | 144,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 2 |
Babybed Marta bestaat in twee formaten: naast dit bed van 70 op 140 cm, is er ook een versie van 60 op 120 cm beschikbaar. De rondingen van het bed in combinatie met het eikdecor zorgen voor een gezellige babykamer. Langs de zijkanten zijn er massief houten rails. Ook de lattenbodem is uit hout gemaakt, net zoals bij volwassen bedden. Je kan de lattenbodem hoog plaatsen voor netgeborenen, en later kan je die verlagen voor wanneer de baby rechtop begint te staan. Voor dit bed van 70 op 140 cm zijn er ook bedzijden beschikbaar, zodat je de barrières kan verwijderen wanneer je kindje oud genoeg is om zelf in en uit bed te kruipen.