Nachtkastje East 57cm, 1 lade - donkere eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Nachtkastje East met 1 lade. Gemaakt uit spaanplaat met donkere eik decor en zwarte details.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.3 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Vrijstaand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3J140 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 57,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 38,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Nachtkastje East meet 57 cm lang, 38 cm hoog en 41 cm breed. Dit nachttafeltje is gemaakt uit spaanplaat in donkere eik decor met matzwarte details die voor een eigentijdse look zorgen. Uitgerust met 1 lade, bezorgt dit nachtkastje jou de nodige opbergruimte. Bovendien is de lade ook voorzien van een soft close-systeem.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami