Tweepersoonsbed East 140x200 - donkere eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tweepersoonsbed East van 140 op 200 cm met hoofdbord. Gemaakt uit spaanplaat in donkere eik decor met zwarte details.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 65.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm |
| Hout/look | Eik |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 180 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3J104 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 177,00 cm |
| Lengte Product - cm | 210,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 88,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Tweepersoonsbed East is de eyecatcher van de slaapkamer. De stevige spaanplaten hebben een dikte van 25 tot 50 mm en zijn afgewerkt met een decor van donkere eik. Het bed beschikt standaard over een hoofdbord. Een matras en lattenbodem zijn niet inbegrepen. Op onze site vind je verschillende matrassen en lattenbodems van 140 op 200 cm. Dit bed bestaat ook in de afmetingen 140 x 190 cm, 160 x 200 cm en 180 x 200 cm.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami