Massief mangazand kaptafel met 2 laden en messing beslag
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Massief mangazand kaptafel met 2 laden en messing beslag
€ 189,00
€ 206,00
Veilig betalen
Houten kap met tiroirs in laiton. Eenvoudig te installeren en elegant ontwerp.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.5 |
| Montage vereist | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2906-16ZA |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Goud |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 123,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 15,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Mangohout |
| Aantal pakketten | 1 |
als ingangstafel. Het minimalistische en elegante ontwerp past perfect bij elk type interieur. Les deux tiroirs offrent un espace de rangement pratique pour vos accessoires de maquillage et autres petits objets. Het massief hout staat bekend om zijn duurzaamheid en weerstand, waardoor dit meubel een lange levensduur heeft. De zilverkleurige baleinen geven het meubel een verfijnd en stijlvol accent. Transformeer je leefruimte met deze kruk/table d'entrée in bois de manguier massif et laiton voor een vleugje luxe en functionaliteit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's