Ladekast Clyde - met 6 lades - wit/eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladekast Clyde 155x50x89cm uit spaanplaat met afwerking in wit en eikdecor. Met zes lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 70.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 6 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB105590 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 50,00 cm |
| Lengte Product - cm | 154,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,20 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een rustgevende en elegante sfeer in je slaapkamer met de collectie Clyde. De combinatie van wit met accenten in eikdecor en het minimalistisch ontwerp zorgen voor een eigentijdse uitstraling. Dit ladekastje is uitgerust met zes lades van verschillende grootte. Hierdoor heb je plaats voor zowel bedlinnen en extra kussens, als kleinere accessoires. Ontdek de volledige collectie Clyde op onze website en richt je volledige slaapkamer in.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA