Tweepersoonsbed Clyde - 160x200cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tweepersoonsbed Clyde 207x165x90cm uit spaanplaat met afwerking in wit. Met een slaapoppervlak van 160x200cm. Lattenbodem en matras niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 160 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 200 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB105582 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 165,00 cm |
| Lengte Product - cm | 207,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 90,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Creëer een rustgevende en elegante sfeer in je slaapkamer met de collectie Clyde. De combinatie van wit met accenten in eikdecor en het minimalistisch ontwerp zorgen voor een eigentijdse uitstraling. Het bed is gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. Het tweepersoonsbed heeft een ligoppervlak van 160x200cm. De matras en lattenbodem is bij dit bed niet inbegrepen. Heb je nood aan meer opbergruimte? Bij dit bed kan je optioneel een ladenset voor onder het bed, en een bedbrug aankopen. Ontdek de volledige collectie Clyde op onze website en richt je volledige slaapkamer in.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA