Ladekast Blokty - 60x40x58,10 cm - Wit/spaanplaat
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Ladekast Blokty - 60x40x58,10 cm - Wit/spaanplaat
€ 87,95
€ 141,00
Kleur
Veilig betalen
Ladekast Blokty is gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en komt in een strak wit design.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 18.82 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB236741 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,60 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 58,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je slaap- of woonkamer een upgrade met ladekast Blokty. Met meerdere lades biedt deze kast voldoende ruimte om al je essentiële items op te bergen. De eenvoudige lijnen en het minimalistische ontwerp maken het een veelzijdig meubelstuk dat gemakkelijk te combineren is met andere decoraties.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's