Ladekast Blokty - 80x40x58cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Ladekast Blokty is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in mat wit en bestaat uit 3 lades.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23.15 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB236742 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 39,60 cm |
| Lengte Product - cm | 79,60 cm |
| Hoogte Product - cm | 58,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer extra opbergruimte in zowat elke ruimte met ladekast Blokty. Dit neutrale kastje beschikt over 3 handige lades voor het opbergen van kousen, ondergoed, beddengoed, handdoeken, noem maar op. U kunt het kastje niet enkel los gebruiken maar ook als extra opbergmogelijkheid integreren in een al bestaande open kast.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA