Kledingkast Marzano 1 lade - helvezia eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Open kledingkast Marzano 63x45x213cm uit spaanplaat. Met 4 losse legplanken, 1 roede en 1 lade.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 46.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Opties | Met lades |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3C601 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 63,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 213,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De reeks Marzano combineert een warme afwerking in eik met zwarte accenten voor een moderne, industriële uitstraling. Deze open kledingkast uit spaanplaat heeft 4 legplanken en 1 roede die je kan monteren zoals je zelf wil. De kast is voorzien van een lade waarin je kleinere items netjes kan opbergen. Dankzij de bijgeleverde montagekit kan je twee kasten aan elkaar monteren. Zo stel je zelf je dressing samen volgens jou wensen. Of combineer deze kast met de andere kledingkasten uit de reeks Marzano.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami