Kledingkast Marzano 4 deuren & 1 lade - helvezia eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Marzano 197x61x213cm uit spaanplaat. Met 4 deuren & 1 lade. Met spiegel.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 162 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTH3C180 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 61,00 cm |
| Lengte Product - cm | 197,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 213,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 6 |
De reeks Marzano combineert een warme afwerking in eik met zwarte accenten voor een moderne, industriële uitstraling. De handvaten lopen over de hele lengte van de deuren en zijn subtiel weggewerkt. Deze kledingkast uit spaanplaat heeft vier deuren en 1 lade. Eén van de deuren is voorzien van een spiegel, zodat je je outfit kan bewonderen van kop tot teen. Dankzij 4 legplanken en 2 roedes die je kan plaatsen zoals je zelf wil, biedt de kast veel opbergruimte. Ook de lade is handig om kleinere zaken op te bergen, zoals ondergoed of sokken. Zo geniet je van een opgeruimde slaapkamer. Ontdek ook de andere meubels in de collectie Marzano.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami