Kledingkast Haron met 3 deuren
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kledingkast Haron met 3 deuren, een kledingroede, 1 brede en 4 smallere legplanken. Gemaakt van spaanplaat met papieren imitatieprint van grijze eik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 107.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Ja |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 5 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Gami |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTG36180 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 151,00 cm |
| Lengte Product - cm | 58,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 196,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 3 |
Met kinderkamer Haron haal je een tijdloze kinderkamer in huis die je zowel in de meisjes- als jongenskamer kan installeren. Alle meubelen zijn gemaakt van spaanplaat met een papieren imitatieprint van grijze eik.
In deze kledingkast met 3 deuren is er voldoende plaats voor alle t-shirts, broeken, truien en overige kledij van je zoon of dochter. Binnenin beschik je over 1 grote legplank, een kledingroede en 4 smallere legplanken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Gami