Kaptafel Holly met spiegel en verlichting 2 lades spaanplaat - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Kaptafel Holly uit spaanplaat met 2 lades. Voorzien van een spiegel en verlichting. Afwerking in melamine.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 32.94 |
| Opties | Met lades, Met verlichting |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Kaptafel |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1780 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 41,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 142,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Heb je nog een plaats nodig om je look helemaal af te maken voor je vertrekt? Bekijk dan zeker de kaptafels Holly. De zachte kleuren en afgeronde hoeken geven de tafel een elegant karakter. Met 2 lades en 6 open opbergvakken is er zeker genoeg ruimte voor al je make-up en accessoires. De grote spiegel is omringd door tien LED-lampen die niet alleen dimbaar zijn, maar ook aan te passen van warm naar koud licht.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman