Bureau Manno 120cm industrieel - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Manno met lade en kastje met deur en legplank. Gemaakt van spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 27.8 |
| Opties | Met lades |
| Hoogte werkblad | 75 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Ja |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Gautier - Diagone |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTE15018 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 55,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 73,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de Manno-collectie creëer je een industrieel interieur dat ook strak oogt. De meubelen zijn gemaakt van spaanplaat en zijn bekleed met een papieren decor. Het zwart vormt een geslaagde combinatie met het warme houtdecor. Met de Manno meubelen creëer je met andere woorden een stoer en toch gezellig interieur!
Met dit bureau beschik je niet alleen over een ruim werkblad, maar ook over een lade en een kastje met deur en legplank. Ontdek ook de andere meubelen van dezelfde collectie en kom thuis in een harmonieus interieur!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Diagone