Bureau Damon 120cm 2 lades - eik/antraciet
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bureau Damon met 2 lades, gemaakt uit spaanplaat en MDF. Kleuren: artisan eikdecor en antraciet.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 26 |
| Hout/look | Eik |
| Hoogte werkblad | 75 |
| Montage vereist | Ja |
| Verstelbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Zit-sta functie | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| PC-geschikt | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Met lade(s) | Ja |
| Met kast(en) | Nee |
| Type bureau | Bureau |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2902 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Antraciet |
| Breedte Product - cm | 60,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 75,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De meubelen van de Damon-collectie moeten de voorstanders van een modern en industrieel interieur kunnen behagen. Dit leuke bureau bijvoorbeeld is uitgerust met 2 compacte opberglades. Daarin heb je de ruimte om kleine spullen of documenten netjes op te bergen. Bovendien is er in het midden ook nog een ruim open vak voorzien dat je kan gebruiken zoals je zelf verkiest. Dit meubel toon zich ideaal als partner voor je thuiswerk. Het bureau is gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en MDF in antracietkleur. Ontdek de rest van deze reeks op onze website!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori